Bezpieczny Transport dóbr na terenie całej Unii Europejskiej!

tel +48 692 666 957

mail info@interviax.com

O nas

Firma Interviax posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu dóbr na terenie całej Unii Europejskiej. Działamy na rynkach zachodnich, na terenie Niemiec, Włoch i Hiszpanii oraz w krajach Beneluksu. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z młodym, ambitnym i profesjonalnym zespołem. Posiadamy własną flotę różnego gatunku,dzięki temu możemy się dostosować dokładnie do Twoich potrzeb. Przewozimy ładunki od 0,5kg do 25t. W tym momencie nasza firma zatrudnia 60 osób w biurach w Polsce, Francji i Włoszech. Oferujemy całodobową obsługę klienta w języku angielskim a w godzinach pracy naszego biura również włoskim, francuskim i hiszpańskim.

Nasze atuty to indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalizm i terminowość, zakres usług na terenie całej europy, konkurencyjne stawki i flota dopasowana do Twoich potrzeb.

Jeżeli jesteś zainteresowany długą współpracą, nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie na spotkanie w ustalonym przez Ciebie terminie, na terenie całej Europy, aby porozmawiać o warunkach współpracy w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie, jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Jesteśmy mobilni i otwarci na Twoją ofertę. Zapraszamy do naszej firmy, która znajduje się 10 minut od dużego lotniska oraz w pobliżu węzła autostradowego co pozwoli na szybki i łatwy dojazd.

Nasi kierowcy przewozili również towary dla wiodących Europejskich firm takich jak:

Obsługiwaliśmy logistycznie największe imprezy na terenie Europy, takie jak pokazy mody, targi motoryzacyjne i HI-TECH, koncerty oraz duże imprezy sportowe takie jak mistrzostwa lekkoatletyczne i inne zawody sportowe.

Branże

Zakres naszych usług

Jakość

Współpraca